METODY

Celem naszych kursów jest nie tylko przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy z dziedziny słownictwa i gramatyki, ale przede wszystkim przełamanie barier, które często występują przy próbach bezpośredniego kontaktu w obcym języku. W naszej szkole stosujemy metodę blended learning, która jest połączeniem naturalnego przyswajania umiejętności poprzez rozmowę oraz regularną naukę słownictwa i zasad gramatyki

Małe grupy gwarantują kameralność i najwyższą jakość nauczania.

Uczymy metodą naturalną, czyli

- lekcje prowadzimy w języku docelowym

- uczymy gramatyki w kontekście sytuacyjnym – nie trzeba znać nazwy czasu, ważne jest aby potrafić go zastosować. Nauczyciel aranżuje różnego rodzaju scenki gdzie w sposób praktyczny uczymy poprawnej wymowy;

- od samego początku gwarantujemy aktywny udział w lekcji.

Kursy dla dzieci to spotkania, na których dzieci uczą się w swobodnej atmosferze, dzięki czemu język obcy staje się dla nich łatwy i oczywisty. Od początku kładziemy nacisk na płynne komunikowanie się dzieci poprzez naukę i zabawę. Bardzo dbamy, aby nasi uczniowie mieli zapewnione mnóstwo atrakcji w postaci gier, zabaw ruchowych, wierszyków, piosenek i bajek. Te elementy pozwalają dziecku zapamiętać nowe słówka i wyrażenia, a także usprawnić jego koncentrację i motywację, łącząc edukację z dobrą zabawą.

Kursy dla dorosłych słuchaczy to zajęcia w swobodnej atmosferze, atrakcyjnej formie, oparte na metodzie komunikatywnej, która pozwala w swobodny sposób przyswajać wiedzę i słownictwo praktyczne w codziennych sytuacjach. Dlatego podczas spotkań będziemy głównie rozmawiać - wszystko po to, aby nauka była przyjemna i maksymalnie skuteczna.